Brawlla Bills

Brawlla Bills w Rumbleverse to nic innego jak wirtualna waluta w grze potrzebna do robienia zakupów. Będziemy mogli za nią kupić np. przepustkę bojową lub elementy kosmetyczne w grze. Na ten moment nie mamy żadnych informacji na temat możliwych płatności oraz ile będa kosztowały poszczególne przedmioty.

Darmowe Brawlla Bills

Czy będzie dało zdobyć się Brawlla Bills za darmo? Tego na ten moment nie wiadomo, ale jest szansa że za wykonywanie przepustko bojowej, część Brawlla Bills będzie do nas wracała. Być może pojawi się funkcja do przekazywania Brawlla Bills innym graczom. Wtedy będzie można brać udział w różnych konkursach i zdobywać je za darmo

Generator Brawlla Bills

Napiszemy o tym od razu bo pewnie po starcie gry będzie sporo oszustw i wyłudzeń na zdobycie Brawlla Bills. Pamiętaj, nie ma czegoś takiego jak generator waluty do gry. Nie wierz w żadne filmy ani screeny bo prawdopodobnie są sfałszowane. Generatory do waluty Brawlla Bills nie istnieją i istnieć nie będą. Nawet jeżeli jakimś cudem taki powstanie to zostanie zablokowany a Twoje konto zbanowane. Jedynym pewnym źródłem Brawlla Bills są twórcy gry i zakup bezpośrednio od producenta.