Opublikowano:

Aktualizacja Rumbleverse. Notatka od developera

Chciałbym poświęcić chwilę i poinformować was wszystkich o pracy, którą wykonaliśmy nad Rumbleverse. Wiemy, że czekałeś. Nasz zespół w Iron Galaxy jest zachwycony, że tak wielu ludzi chce zagrać w tę nową grę. Uwielbialiśmy oglądać rosnącą społeczność Rumbleverse w poprzednich dwóch testach rozgrywki. Cieszymy się z twoich treści i twoich reakcji. Co najważniejsze, widzieliśmy Twoje pytania dotyczące następnej okazji, kiedy będziemy mieli szansę zagrać ponownie…

Naszym celem na następny test rozgrywki w Rumbleverse będzie czerwiec. Wszyscy zostaną zaproszeni.
Kiedy w czerwcu? Tak się cieszę, że zapytałeś. Dokładną datę umieścimy w kalendarzu bliżej czasu gry.

W następnym teście na barce bojowej zgromadzimy graczy ze wszystkich pięciu platform, aby pomóc przygotować się na udaną premierę jeszcze w tym roku. Dotyczy to komputerów PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One. Naszym celem będzie przetestowanie naszego międzyplatformowego dobierania graczy. Twoim celem będzie znokautowanie wszystkich, których zobaczysz na ulicach i na dachach. Będzie to świetna okazja, aby połączyć nasze cele, dowiedzieć się więcej o grze i dobrze się przy tym bawić.

Nie możemy się doczekać premiery tak samo jak wy, ale wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia. W tej chwili jesteśmy zaangażowani w częste testy gry deweloperów, aby śledzić nasze postępy. Gra wygląda lepiej i gra się lepiej, ale prawdziwe ulepszenia dotyczą międzyplatformowego dobierania graczy i funkcji społecznościowych. W momencie premiery chcemy, abyście mogli połączyć siły (tak, Rumbleverse będzie mieć drużyny) i porozmawiać z każdym, bez względu na to, gdzie gra. Chcemy, abyś miał świat możliwości budowania postaci, która będzie dla Ciebie idealna. Chcemy, aby ta gra rozwijała się z sezonu na sezon.

W nadchodzących tygodniach pokażemy Ci więcej tego, nad czym pracujemy. Aby mieć pewność, że niczego nie przegapisz, zarejestruj się, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące wczesnego dostępu na stronie głównej tej witryny lub śledź @Rumbleverse na Twitterze. Już wkrótce otworzymy kanał konwersacji na naszym oficjalnym serwerze Discord, abyście wszyscy mogli zacząć się poznawać, zanim wyrzucicie się nawzajem z budynku.

Dziękuję, że jesteś częścią tej podróży! Bójka z wami wkrótce.

-Keeman45