Opublikowano:

Ostatnie testy gry Rumbleverse przed premierą!

W piątek, 8 lipca, Rumblerzy zostaną zaproszeni do spędzenia weekendu w Grapital City jeszcze raz przed premierą gry. Za tę walkę waży się bardzo specjalna nagroda. Aby wygrać, wszystko, co musisz zrobić, to zagrać…

Ostateczny test przedpremierowy
Start: piątek, 8 lipca, 12:00 CST (19:00 CET)
Koniec: niedziela, 10 lipca, 12:00 CST (19:00 CET)
Platformy: PC (Epic Games Store), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One

Wymiana hitów z graczami ze wszystkich pięciu platform podczas międzyplatformowego testu rozgrywki była świetna! Widzieliśmy wiele świetnych ruchów i usłyszeliśmy kilka ważnych opinii. Oto rzut oka na to, jak reagujemy na to, co słyszeliśmy od graczy.

„Chcę grać dłużej!”
W następnym teście rozgrywki masz pełne 48 godzin na zostanie mistrzem.

„Chcę połączyć siły z moimi przyjaciółmi”.
Zaczekaj, aż jesienią rozpocznie się Wczesny dostęp.

„Chcę samouczka, który nauczy mnie grać”.
Wczesny dostęp będzie również zawierał tryb Playground Mode, w którym możesz nauczyć się sposobów na rozróbę.

„Chcę nagrody w wersji beta, którą będę mógł cieszyć się po premierze”.
Ten ostatni test gry to Twoja szansa na zdobycie akcesorium z limitowanej edycji!

Dołącz do nas w weekend 8 lipca, a po premierze oznaczymy Cię jako odbiorcę pierwszego elementu wyposażenia. Ta stylowa, odblaskowa kamizelka udowodni, że byłeś z nami na budowie, gdy Grapital City było jeszcze w toku. Pokaż przyszłym Rumblerom, że byłeś honorowym członkiem naszego zespołu programistów, pomagając nam zbudować coś niesamowitego. Będą ci zazdrościć, gdy wrzucisz je do morza.

Wiele się uczymy z tych testów, więc przesuwamy się w górę okna premiery aż do jesieni. Kiedy przybywasz na Barkę Bojową, nie jesteś tam tylko po to, by się dobrze bawić. Pomagasz nam stworzyć grę!

Zachowaj datę, Rumblers. Wkrótce podamy instrukcje, jak pobrać test sieciowy Rumbleverse. Przeczytaj pełne często zadawane pytania dotyczące tego testu rozgrywki, w tym informacje o tym, jak zdobyć nagrodę, TUTAJ. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj tę stronę lub śledź @Rumbleverse na Twitterze.