Opublikowano:

Pakiet fundatora oraz zestaw startowy

Grapital City otwiera się już za kilka tygodni. Pakujesz swoje torby, aby dotrzeć jako pierwsze? Potrzebujesz czegoś ładnego do noszenia. Wskoczenie do walki to drugi krok na początku twojej kariery. Krok pierwszy to stworzenie swojego Rumblera. Może to być postać taka jak ty lub mistrz, którym zawsze chciałeś być. Znajdziesz wystarczająco dużo opcji dostosowywania postaci, aby twój Rumbler był tak wyjątkowy jak ty.

pakiet fundatora

Im więcej walczysz, tym więcej masz opcji. Za każdym razem, gdy awansujesz, odblokujesz nowy sprzęt i akcesoria do zebrania w swojej szatni. Jeśli chcesz ubrać się w spektakularny strój do pierwszego strzału z armaty, mamy dla ciebie ochronę.

W dniu premiery (czyli 11 sierpnia, jeśli nie wiedziałeś) znajdziesz dwa pakiety sprzętu na sprzedaż w tym samym sklepie platformy, z którego pobrałeś grę za darmo. Sprawdź je!


Pamiętasz te stroje, które sprzedaliśmy pierwszym osobom, które odkryły Rumbleverse w grudniu? Czy byłeś jednym z nich? Oni wrócili! W zestawie znajduje się każdy kolor, w tym dwa nowe, których nie było ostatnim razem. Mieszaj i dopasowuj je do siebie lub do czegokolwiek innego, co widzisz w sklepie – dorzuciliśmy nawet kilka rachunków za Brawlla, dzięki czemu masz trochę pieniędzy na wydatki w grze.


pakiet fundatora
Wspomnieliśmy, że Twój Rumbler może być wyjątkowy. Co jest rzadsze niż jednorożec? Wyobraź sobie siebie jako tę mityczną bestię galopującą ulicami w poszukiwaniu kolejnego przeciwnika. Jeśli chcesz dodać dodatki do innych przedmiotów w Sklepie, będziesz mieć kilka Rachunków Brawlla, które możesz rzucić w wspaniałe bombki.

Te dwa pakiety pomogą Ci zacząć, ale istnieje wiele innych sposobów na dodanie do swojej kolekcji. W poczcie fanów znajdziesz sprzęt, który zarobisz od swoich uwielbiających fanów w mieście, więc pamiętaj, aby dać dobry pokaz. Jeśli jesteś zagorzałym fashionistką, możesz chcieć przepustki bojowej, która pojawi się wraz z początkiem sezonu pierwszego 18 sierpnia. Więcej o tym później…

Możliwości są nieograniczone, więc puść wodze fantazji. Budowanie Twojego Rumblera polega na kreatywnej ekspresji. Różne typy ciała walczą i poruszają się w ten sam sposób. Twój sprzęt nie będzie miał wbudowanych atutów ani umiejętności. Ulepszenia znajdziesz na ulicach, gdy rozbijesz te skrzynie. W szatni jedyne, o czym będziesz musiał myśleć, to osobiste wyczucie stylu.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, w co wszyscy postanowicie się ubrać po przybyciu na Barkę Bojową. Już niedługo!