Opublikowano:

Premiera Rumbleverse nie odbędzie się w lutym


Chcemy podziękować wszystkim za entuzjastyczne przyjęcie, jakie Rumbleverse otrzymał po naszym ujawnieniu podczas The Game Awards. Podczas sesji gry First Look było zabawne i inspirujące widzieć ludzi, którzy po raz pierwszy spadają łokciem ze szczytu wieżowca. To są chwile, o których marzysz podczas pracy nad grą. Rzecz w tworzeniu gier polega na tym, że plany mają sposób na zmianę…

Dziś ogłaszamy, że 15 lutego zrezygnowaliśmy z premiery Rumbleverse.

Posiadanie Grapital City wypełnionego Rumblerami wiele nas nauczyło. Jesteśmy podekscytowani grą, którą tworzymy – i Ty też się cieszymy – ale chcemy zrobić więcej, aby udoskonalić wrażenia. To więcej niż gra, Rumbleverse będzie społecznością, którą chcemy wspierać przez długi czas. Poświęcimy trochę czasu, aby upewnić się, że możemy to zrobić dobrze.

To oczywiście oznacza, że ​​Early Access nie rozpocznie się 8 lutego. Jeśli kupiłeś Pakiet Early Access, współpracujemy z naszymi partnerami platformy, aby zwrócić Twój zakup. Gdy zaplanujemy nową datę premiery, udostępnimy Wam kolejną możliwość zakupu zawartości do gry.

Nie możemy się doczekać, kiedy zaczniemy budować zupełnie nową społeczność Rumblerów. Jeśli masz ochotę zagrać ponownie, będzie szansa, że ​​pomożesz nam przetestować nową technologię, która połączy nas na Barce Bojowej. Pierwszy test odbędzie się 12 lutego na PC. Kliknij tutaj, jeśli jesteś graczem na PC, który chciałby pomóc nam udoskonalić nową infrastrukturę, która połączy nas wszystkich na Barce Bitewnej.

Aby uzyskać więcej wiadomości i ogłoszeń o nowej dacie premiery Rumbleverse, śledźcie informacje na blogu lub śledźcie oficjalne konta Rumbleverse w mediach społecznościowych. Wkrótce znowu z Tobą porozmawiamy!

www.twitter.com/rumbleverse
www.instagram.com/rumbleverse
www.youtube.com/rumbleverse
www.facebook.com/rumbleverse

– Zespół twórców Iron Galaxy