Opublikowano:

Przedpremierowe testy gry Rumbleverse

11 czerwca Grapital City ponownie otwiera się na kolejne testy przedpremierowe. Tym razem wszystkich zapraszamy na 24 godziny chaosu i walki. Rozróba woła. Czy odpowiesz?

Międzyplatformowy test gry

Start: sobota, 11 czerwca, południe Centralne (18:00 BST)

Koniec: niedziela, 12 czerwca, południe centralne (18:00 BST)

Platformy: PC (Epic Games Store), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One

Zbierzmy całą społeczność razem na Barce Bojowej! Będzie to dla nas świetna okazja do przetestowania matchmakingu, który pozwoli rzucać ciosem (lub skrzynką pocztową) z jednej platformy na drugą. Czy chcesz móc powiedzieć, że spadałeś łokciami ze szczytu wieżowca, zanim zrobiło się chłodno? To twoja szansa. Spędź z nami weekend i przeżyj dreszczyk Rumble.

Od teraz jest jeszcze wiele do omówienia. Będziesz mógł pobrać test sieciowy Rumbleverse na komputer lub konsolę przed rozpoczęciem gry. Bądź na bieżąco z @Rumbleverse na Twitterze lub obserwuj tę przestrzeń, aby uzyskać aktualizacje i instrukcje. Dzisiaj otwieramy również kanał konwersacji na naszym oficjalnym serwerze Discord, abyście mogli ze sobą rozmawiać.


Test rozgrywki międzyplatformowej to kolejny etap naszej drogi do premiery. W lipcu odbędzie się również ostatni test rozgrywki, którego nie będziecie chcieli przegapić. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, planujemy wypuścić grę jeszcze w tym roku. Twój udział w tych testach rozgrywki da ci historie do opowiadania innym graczom przez długi czas – i pomoże nam przygotować się na dobrą, czystą walkę.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Cię na ulicach.