Opublikowano:

Rumbleverse oficjalnie startuje 11 sierpnia!


NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z GRAPITAL CITY: Dzień premiery Rumbleverse to 11 sierpnia.

Wcześniej niż myślałeś, prawda? My też jesteśmy podekscytowani.

Jak widać, dobrze się bawiliśmy w ostatnich testach sieciowych. Jeśli pojawiłeś się, aby zagrać, pomogłeś nam skalibrować działo na Barce Bojowej. Rozróba jest dobra, więc zdecydowaliśmy, że nie potrzebujemy nawet wczesnego dostępu. W dniu premiery gra będzie darmowa dla wszystkich i dostępna dla każdego, kto ma siłę, by ją pobrać. Duety będą transmitowane na żywo, więc oznacz znajomego, który będzie cię pilnował. Wiemy, że chciałeś połączyć siły!

Pierwszy sezon Rumbleverse rozpocznie się tydzień po premierze. Będzie dostępny przepustka bojowa, która wyposaży hardkorowego rozbijaka w dodatkową ścieżkę do zdobywania nagród za jego szatnię. Będziesz miał kilka dni, aby zadomowić się w swoim nowym domu w Grapital City i zadać kilka ciosów, aby się przygotować.

Oczekiwanie dobiega końca! Dziękujemy, że jak dotąd towarzyszyłeś nam w tej podróży. Nie możemy się doczekać, aż oficjalnie rozpoczniesz karierę jako Rumbler. W nadchodzących tygodniach podamy więcej ogłoszeń dotyczących niektórych elementów wyposażenia, które można kupić, aby rozpocząć swoją kolekcję. Jak zawsze, obserwuj tę przestrzeń w poszukiwaniu aktualizacji lub śledź dowolny z tych kanałów mediów społecznościowych, do których link znajduje się powyżej.