Opublikowano:

Wypowiedź menagera na temat Rumbleverse

Hej wszystkim, to bardzo ekscytujący dzień!

Jesteśmy tak podekscytowani, że wreszcie ujawniono Rumbleverse. Tworzenie tej gry, począwszy od pomysłu, było dla nas pasją i poszukiwaniem. Budowanie świata, w którym możesz cieszyć się z przyjaciółmi, było wyzwaniem, ale brakowało czegoś istotnego. Tym niezbędnym elementem, na który czekaliśmy, jesteś Ty.

Fakt, że tu jesteś, oznacza, że ​​społeczność Rumbleverse zaczęła nabierać kształtu. Nazywam się Keeman45, wasz menedżer społeczności i będzie to wasze miejsce do śledzenia rozmowy na temat gry. Tutaj znajdziesz informacje o łatkach, wywiady z twórcami, miłość społeczności i aktualizacje dotyczące tego, co ma nadejść. Możesz polegać na mnie, że będę pomostem między graczami i programistami, stale dzieląc się opiniami między nimi. Przyciągniesz moją uwagę, gdziekolwiek się spotkasz, aby porozmawiać o grze. Będę trzymał ucho przy ziemi, żebym mógł dać ci głos w naszych studiach.

Wiążemy duże nadzieje i wzniosłe oczekiwania wobec tej społeczności. Rumbleverse jest z założenia konkurencyjny, więc emocje mogą być wysokie. Przekonasz się, że nalegamy na zapewnienie doświadczenia, z którego każdy ma szansę cieszyć się w równym stopniu. Aby dać ci wyobrażenie o tym, co przez to rozumiemy, mamy Kodeks Postępowania, którego muszą przestrzegać wszyscy Rumblerzy. Te wskazówki pomogą nam rozpocząć tę podróż we właściwy sposób i z czasem rozwijać się jako społeczność. Grapital City oczekuje od swoich mieszkańców tego, co najlepsze. Iron Galaxy wymaga tego samego od swoich graczy.

To początek pięknej przyjaźni